Про автоцентр

Автосервісний центр «Полтава-АВТО» надає послуги з продажу нових автомобілів, а також з обслуговування і ремонту вже понад 15 років. За весь час своєї роботи наш автосервісний центр зарекомендував себе як надійний партнер, якому довіряють клієнти. «Полтава-АВТО» - один з найбільших і найдосвідченіших операторів в Полтавській області, а приналежність до Української Автомобільної Корпорації дозволяє Вам бути впевненим у правильності вибору!

ЧОМУ «ПОЛТАВА-АВТО»:
ОФІЦІЙНИЙ MERCEDES-BENZ:

Абсолютно не важливо про яку модель Mercedes-Benz Ви мрієте і на якому із зразків автомобільної досконалості зупинили свій вибір. Наш автосервісний центр, в статусі офіційного дилера автомобілів Mercedes-Benz, задовольнить всі Ваші побажання щодо моделі, комплектації, кольору і допоможе підібрати оригінальні аксесуари. Все, що на даний момент має в своєму розпорядженні німецький преміальний бренд, можна побачити і протестувати перед ухваленням рішення про покупку в автосервісному центрі «Полтава-АВТО». Приходьте і знайомтеся з офіційним Mercedes-Benz в Полтаві!

НАЙПОПУЛЯРНІШІ АВТОМОБІЛЬНІ БРЕНДИ:

Всі моделі автомобільних брендів, які користуються високою популярністю у українських клієнтів ми зібрали для Вашої зручності під одним дахом. Автосервісна центр «Полтава-АВТО» пропонує автомобілі, які незмінно входять в ТОП-10 найпопулярніших в Україні. Якщо Вам необхідний автомобіль, на якому можна з'їжджати з доріг загального користування, або ж вибиратися туди, де якість дорожнього покриття залишає бажати кращого, до Ваших послуг модельний ряд Chery - від самого доступного кросовера Tiggo-2 до флагманського Tiggo-8. Віддаєте перевагу південнокорейським автомобілів KIA? Всі моделі: від субкомпактного міського хетчбека KIA Picanto до кросовера-бестселера KIA Sportage. Можливо Вам до душі кросовер Jetour, які з'явившись відносно недавно, вже завоювали серця декількох сотень українців? Просто приїжджайте і вибирайте СВІЙ автомобіль!

ТЕХНІКА ДЛЯ БІЗНЕСУ:

Напевно, більшість з Вас ніколи не замислювалися, а де власне, можна купити техніку для організації пасажирських перевезень? Або ж як можна поліпшити продуктивність і якість роботи Вашого агрохолдингу? Ну ОК, Ви просто вирішили зайнятися полем самостійно, не вдаючись до чужих послуг. Автосервісний центр «Полтава-АВТО» пропонує рішення, які дозволять Вам здійснити те, про що Ви вже давно замислювалися. Модельний ряд ZAZ пропонує кілька варіантів автобусів малого і середнього класів, які вже поставляються в ЄС і користуються там заслуженою популярністю. Якщо ж необхідна техніка для сільського господарства, автосервісний центр «Полтава-АВТО» пропонує різні варіанти тракторів LS з Південної Кореї, що заслужили в світі репутацію якісних, і що головне, надійних, «працівників».

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС MERCEDES-BENZ:

Щоб Ваш Mercedes-Benz радував багатьма сотнями тисяч кілометрів доріг і не «скаржився», йому необхідна кваліфіковане і високоякісне сервісне обслуговування. При цьому, обладнання та персонал повинні мати доступ до актуальних баз даних виробника, а також постійно вдосконалювати свої навички на тренінгах. Це все може забезпечити лише офіційний сервісний центр «Полтава-АВТО». Довіряйте свій автомобіль тільки професіоналам, які знають про обслуговування і особливості Вашого автомобіля все, ну, або майже все.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:

Якісне обслуговування Вашого автомобіля можливо лише тоді, коли в процесі ремонту або регламентного технічного обслуговування, використовуються тільки оригінальні, що мають сертифікат відповідності і схвалення автовиробника, запасні частини і витратні матеріали. Автосервісний центр «Полтава-АВТО» має в своєму розпорядженні склад, який забезпечений достатнім запасом запасних частин для автомобілів, які офіційно представлені в шоу-румі. Не економте на запасних частинах, оскільки це Ваша безпека!

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ І ТЮНІНГ:

Немає межі досконалості, навіть якщо автомобіль повністю відповідає Вашим уявленням про ідеал. Щоб Ви могли «налаштувати» автомобіль під себе або ж доукомплектувати його корисним обладнанням, а також оригінальними аксесуарами, автосервісний центр «Полтава-АВТО» готовий запропонувати рішення. Тільки оригінальні, сумісні на 100% з Вашим автомобілем, аксесуари, деталі для тюнінгу і звичайно ж широкий вибір різних «допів»: сигналізації, камери заднього виду, парктроніки, медіа-системи, захист двигуна.

НЕЗМІННО ВИСОКА ЯКІСТЬ:

Як зручно, коли незалежно від того географічного положення автосерсвісних центрів, наші клієнти отримують незмінно високу якість обслуговування і високі стандарти сервісу. А якщо мова йде про сервісне обслуговування, то цей аспект виходить на одне з перших місць. Автосервісний центр «Полтава-АВТО» потурбувався про зручність і комфорт для своїх клієнтів. Крім Полтави, в регіоні діють філії «Кременчук-автосервіс» і «Автоцентр на Хмельницького». Всі центри оснащені сучасним обладнанням для проведення ремонту та обслуговування, а також забезпечені достатнім запасом запасних частин.