Кузовний ремонт

Кузов вважається одним з найдорожчих елементів, від стану якого залежить «здоров’я» всієї складної конструкції автомобіля. Звертаючись до автосервісних центрів УкрАВТО, ви зможете розраховувати на усунення пошкоджень будь-якої складності. Це як просте відновлення блиску та фарбування або ремонт дрібних подряпин, так й складні роботи з відновлення геометрії елементів кузову. Наші фахівці готові надати консультацію та «провести» через усі етапи відновлення кузова вашого автомобіля.

Ми можемо все:
icon
Відрехтувати кузов і окремі деталі
icon
Виправити геометрію кузова, як би сильно його не зім’яло ☺
icon
Відремонтувати будь-які пластикові деталі та елементи
icon
Провести зварювальні роботи
icon
Повністю або частково пофарбувати авто

І навіть більше…

На місці приготуємо фарбу саме того відтінку, зробимо контрольне тестування і доб’ємося ідеальної гармонії кольору

А все тому що в нашій палітрі кілька європейських брендів фарб для всіх сегментів авто.

Відремонтуємо авто після страхового випадку
Справа в тому, що за співпраці з 27 великими страховими компаніями протягом останніх 5 років ми відновили понад 18 тисяч автомобілів – і все за рахунок страхового відшкодування. Не дивно, що ми – найбільший виконавець послуг за обсягами ремонтів для страхових компаній України.
Аби ви витрачали якомога менше часу, нервів і зусиль на врегулювання страхової події, ми приймемо заяву про ДТП та огляд авто прямо на сервісі, зробимо калькуляцію і погодимо ремонт зі страховою – і все за системою єдиного вікна. Просто, зручно, для вас.
Робимо розрахунки за міжнародними стандартами
Ми визначаємо пошкодження і робимо розрахунки за міжнародними стандартами – саме тому наші калькуляції використовуються в судах і під час експертиз. Ми постійно вдосконалюємося і вчимося – щомісяця наша команда складає тисячі калькуляцій для 210 автобрендів. А це неабиякий досвід, погодьтеся! Кожного дня ми ремонтуємо близько 770 авто, усуваючи найрізноманітніші пошкодження – від заміни чи фарбування бамперу до виправлення складних перекосів кузова з заміною елементів конструкції.

Завітайте до нас, і ми вирішимо будь-яку авто проблему. Швидко, якісно і професійно.

Телефон ДІЛЬНИЦІ КУЗОВНОГО РЕМОНТУ
044-498-62-10