Кузовний ремонт

Кузов вважається одним з найдорожчих елементів, від стану якого залежить «здоров’я» всієї конструкції автомобіля. Звертаючись до автосервісних центрів УкрАВТО, ви можете розраховувати на усунення пошкоджень будь-якої складності. Це як просте відновлення блиску і фарбування або ремонт дрібних подряпин, так і складні роботи з відновлення геометрії елементів кузову. Наші фахівці готові провести через усі етапи відновлення кузова вашого автомобіля.

Ми можемо все:
icon

Відрихтувати кузов і окремі деталі

icon

Виправити геометрію кузова, як би сильно його не зім’яло ☺

icon

Відремонтувати будь-які пластикові деталі та елементи

icon

Провести зварювальні роботи

icon

Повністю або частково пофарбувати авто

І навіть більше…

НА МІСЦІ ПРИГОТУЄМО ФАРБУ САМЕ ТОГО ВІДТІНКУ, ЗРОБИМО КОНТРОЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ І ДОБ’ЄМОСЯ ІДЕАЛЬНОЇ ГАРМОНІЇ КОЛЬОРУ

А все тому що в нашій палітрі кілька європейських брендів фарб для всіх сегментів авто.

ВІДРЕМОНТУЄМО АВТО ПІСЛЯ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ

За співпраці з 27 великими страховими компаніями, протягом останніх 5 років ми відновили понад 18 тисяч автомобілів – і все за рахунок страхового відшкодування. Не дивно, що ми – найбільший виконавець послуг за обсягами ремонтів для страхових компаній України.

Аби ви витрачали якомога менше часу, нервів і зусиль на врегулювання страхової події, ми приймемо заяву про ДТП та огляд авто безпосередньо на сервісі, зробимо калькуляцію і погодимо ремонт зі страховою – все за системою єдиного вікна. Просто, зручно, для вас.

РОБИМО РОЗРАХУНКИ ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ

Ми визначаємо пошкодження і робимо розрахунки за міжнародними стандартами – саме тому наші калькуляції використовуються в судах і під час експертиз. Ми постійно вдосконалюємося і вчимося – щомісяця наша команда складає тисячі калькуляцій для 210 автобрендів. А це неабиякий досвід, погодьтеся! Кожного дня ми ремонтуємо близько 770 авто, усуваючи найрізноманітніші пошкодження – від заміни чи фарбування бамперу до виправлення складних перекосів кузова з заміною елементів конструкції.